CONTACTEAZĂ-NE

0733 040 000

office@utilben.ro

Customer Support

DEPARTAMENT

Customer Experience

ORAȘ

Cluj-Napoca, ROMÂNIA

EDUCAȚIE

Studii Superioare

EXPERIENȚĂ

0 - 2 ani

Poziție: Customer Support Representative
Superior: Customer Experience Manager
Locație: Cluj-Napoca
Perioadă angajare:  Durată nedeterminată

Vrem să ne ajuți să ajungem de la numărul 1 în România la numărul 1 în Europa, la vânzări de utilaje grele! Utilben a crescut de la 1 angajat la 40 și în urmatoarea perioadă ne dorim să ajungem la 200!

#1. Ce fel de persoană căutăm și cum ne vei ajuta să ajungem numărul 1 la vânzări de utilaje grele second hand în Europa;
Suntem în căutarea unui nou coleg, care să ne ajute să oferim clienților cea mai bună experiență în colaborarea cu Utilben.
Ne dorim o persoană dedicată, organizată și cu experiență în zona de call center si customer support care să ne ajute să păstrăm cea mai bună experiență a clientului în timp ce devenim numărul 1 la vânzări de utilaje grele second-hand. Ești tu acea persoana?

#2. Ce căutăm noi la tine și care vor fi responsabilitățile tale;
Profilul persoanei căutate;

– Extrovert și sociabil
– Capacitate de analiză, sinteză și transmitere a informațiilor
– Skilluri excelente de time management și follow up
– O persoană care este atrasă de lucrul în echipă și networking
– Persoană organizată
– Self-Starter cu o atitudine pozitivă
– Comunicare proactivă și ascultare activă
– Capacitate de a asculta și a înțelege
– Capabil/ă să ia decizii relativ complexe și în situații fără certitudine sau sub presiune

Nice to have:

– Experiență în Customer Care sau Account Management – suntem bucuroși să te ajutăm să înveți, dacă nu ai experiența căutată.

Care vor fi responsabilitățile tale?

– Discuții telefonice cu clienții Utilben pentru înțelegerea nevoilor acestora
– Discuții scrise prin CRM cu clienții Utilben pentru înțelegerea nevoilor acestora
– Intelegerea si rezolvarea problemelor clienților
– Suport pentru echipele din cadrul Companiei
– Contactare clienti existenți

#3. De ce e fain să lucrezi la noi în echipă;

– în Utilben fiecare echipă se organizează cum vrea, atâta timp cât se îndeplinesc obiectivele.
– Pachet salarial competitiv
– Dezoltare personală, având acces la “Academia Utilben”
– Programul este flexibil
– Nu o să ai parte de ședințe la 9 seara și nici nu o să te sune cineva în concediu să îți ceară să lucrezi în timp ce tu vrei să te relaxezi cu familia
– Nu ai șefi, ai colegi, parteneri și prieteni; cei din echipa noastră lucrează responsabil, independent, asumat
– Fiind o companie în continuă dezvoltare, poți să îți “pui amprenta” în scalarea firmei, iar posibilitățile de avansare sunt infinite
– Investim în oameni cu potential și entuziaști.

Aplică la link-ul de mai jos și hai să ne cunoaștem!

Formular Utilben

Verification

Top