CONTACTEAZĂ-NE

0733 040 000

office@utilben.ro

Internship business developer – Sales Support

DEPARTAMENT

Vânzări

ORAȘ

Cluj-Napoca, ROMÂNIA

EDUCAȚIE

Studii Superioare

EXPERIENȚĂ

Fara

Internship Business Developer – Sales Support

Ești o persoană organizată și dorești să începi vara aceasta să îți construiești cariera, dar și să câștigi bani?

Ești pasionat de utilaje, ai dorinta de a invăța, de a evolua și dorești să-ți duci cariera la următorul nivel ?

Daca răspunsul este DA, la toate cele 2 întrebări de mai sus și crezi în performanță, te invităm alături de noi. Începe prin a completa formularul de mai jos și haide la interviu sa ne cunoaștem. Pentru că suntem o companie aflată într-o continuă dezvoltare, avem nevoie de persoane încrezătoare și determinate.

Vei putea să ne arăți toate calitățiile tale, dar și posibilitatea să le dezvolți. Până acum ne-am remarcat pe piața utilajelor agricole și de construcții din România, iar acum provocările cresc și avem nevoie de TINE. Dar ca să nu îți pierdem timpul, și sa nu fii nevoit să citești un anunț plictisitor pentru ca apoi să îți dai seama că nu ești potrivit pentru job-ul nostru, vrem să începem cu lucrurile mai puțin plăcute.

Nu aplica dacă:

    • Ești o persoană timidă;
    • Nu îți place să înveți lucruri noi în fiecare zi;
    • Renunți ușor provocărilor;
    • Te aștepți ca alții să îți spună ce ai de făcut;
    • Ești adesea obosit și fără chef.

Iată ce ne așteptăm de la tine:

    • Abilitati bune de comunicare, punere intrebari si ascultare;
    • Atitudine pozitivă – Gandire Pozitiva;
    • Deschis la schimbare şi la nou ( vei trece prin multe schimbari );
    • Persoana proactivă orientată spre rezultate;
    • Cunoștinte MS office;
    • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
    • Orientare spre client;
    • Abilități de organizare și planificare;
    • Abilităti de analiză, atenție distributivă.

Responsabilități:

    • Vei contacta clienții și potențialii clienți pentru a identifica nevoile acestora și pentru a le oferi utilajele si servicile care sa raspunda cât mai bine asteptarilor lor;
    • Vei suna clienții pentru a-i informa cu privire la noile funcționalități și beneficii ale produselor/serviciilor pe care deja le dețin;
    • Vei colecta feedback-ul clienților pentru a ne ajuta să îmbunătățim calitatea serviciilor oferite;
    • Căutăm oameni pasionați, proactivi, creativi care să ne ajute să ne promovam utilajele și serviciile.

 Beneficii:

Te așteptăm să aplici pentru “cea mai mare oportunitate” de până acum și vei avea parte de:

        • Salariu care să îți răsplătească munca
        • Îți asigurăm cea mai consistentă masă a zilei
        • Dezoltare personală, având acces la “Academia Utilben”
        • Dacă îți place ceea ce faci te angajăm permanent
        • Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără (media de vârstă de 27 ani)
        • Poți să îți “pui amprenta” în dezvoltarea firmei
        • Programul este flexibil
        • Vei avea parte de toate materialele necesare pentru ați desfăsura activitatea
        • Perioada internship: 3 luni

Vei avea posibilitatea să ne arăți tot ce ai învățat până acum, dar și să te dezvolți “într-o vară cât alții în 10”, având legătură directă cu furnizorii noștrii, dar și participând activ în proiectele clienților noștrii.

Poziția este deschisă în orașul Cluj Napoca

Dacă consideri ca ești persoana potrivită, te rugăm să completezi formularul de mai jos. Pentru mai multe informații poți suna la: 0729 023 000.

Formular Utilben

Verification

Top