CONTACTEAZĂ-NE

0733 040 000

office@utilben.ro

Mecanic

DEPARTAMENT

Mecanic

ORAȘ

Cluj-Napoca, ROMÂNIA

EDUCAȚIE

Calificare profesională

EXPERIENȚĂ

5-10 ani

CANDITATUL IDEAL

  • Studiile contează dar nu prea mult. Ne interesează ce ştii să faci.
  • Contează să ai experienţă în ceea ce priveşte mecanica utilajelor.
  • Ne-ar place să ai atitudine pozitivă
  • Atent la detalii.
  • Persoană flexibilă. În fiecare zi ne confruntăm cu lucruri noi.
  • Ajută dacă eşti o persoană organizată. Să îţi găseşti sculele când le cauţi.
  • Mod de lucru structurat. Să începi de unde ai rămas.
  • Capacitatea de comunicare foarte bună. Să poţi să ne comunici problemele şi soluţiile.
  • Capacitate de planificare şi organizare a activităţilor.
  • Abilitatea de a lucra în cea mai bună echipa.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Reparaţii mecanice utilaje de construcţii şi agricole.
  • Efectuarea activităţilor de mentenanţă preventivă.
  • Punerea în funcţiune a utilajelor.

BENEFICII:

  • Atmosferă placută de lucru într-o echipă tanără, dinamică și ambitioasă, în plină expansiune.
  • Șansa de a devenii expert în utilaje, lucrând pentru principalul imporator de utilaje second hand din România.
  • Oportunitatea de te dezvoltă personal prin traininguri de specialitate și seminarii.
  • Salariu atractiv și bonusuri foarte bune pe măsură vânzărilor realizate.
  • Comision din vânzările realizate.
  • Bonusuri periodice în funcție de îndeplinirea anumitor planuri (target-uri).
  • Calatotorii în diferite țări, pentru expoziții, inspecții de utilaje etc.
  • Alte beneficii care se pot personaliza în funcție de rezultate.
Top