CONTACTEAZĂ-NE

0733 040 000

office@utilben.ro

Cel mai Bun Mecanic de Utilaje din Romania. Esti tu acela?

By Marian Beniamin on Oct 11 in Cariere.

Candidatul ideal

• Studiile conteaza dar nu prea mult. Ne intereseaza ce stii sa faci
• Conteaza sa ai experienta in ceea ce priveste mecanica utilajelor.
• Ne-ar place sa ai atitudine pozitivă
• Persoana flexibila, usor invatabila. In fiecare zi ne confruntam cu lucruri noi.
• Ajuta daca esti o persoana organizata. Sa iti gasesti sculele cand le cauti.
• Mod de lucru structurat. Sa incepi de unde ai ramas.
• Capacitatea de comunicare foarte buna. Sa poti sa ne comunici problemele si solutiile.
• Capacitate de planificare și organizare a activităților;
• Abilitatea de a lucra in cea mai buna echipa.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

• Reparatii mecanice utilaje de constructii si agricole
• Efectuarea activitatilor de mentenanta preventiva;
• Punerea in functiune a utilajelor

BENEFICII:

• Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune
• Sansa de a devenii expert in utilaje, lucrand pentru principalul imporator de utilaje second hand din Romania
• Oportunitatea de te dezvolta personal prin traininguri de specialitate
• Acces la Academia UTILBEN
• Salariu atractiv şi bonusuri foarte bune pe masura vanzarilor realizate.
• Plata orelor suplimentare
• Pachet de servicii medicale
• Bonusuri periodice in functie de performanta
• Conditii de munca foarte bune
• Alte beneficii care se pot personaliza in functie de rezultate

Descrierea companiei

UTILBEN este principalul importator de utilaje noi si second hand din Romania. Compania UTILBEN este specializata in importul de utilaje de calitate, inchirieri si service multibrand pentru utilaje de constructii si utilaje agricole.

Compania UTILBEN este reprezentanta autorizata pentru brandurile

Deutz Fahr, Kaeser, Farmtrac, Pronar, Hydra Ram, DSB Innocrush, CAMS, Locatelli

UTILBEN este de asemenea principalul importator de utilaje second hand din România.

Oferim servicii complete in domeniul utilajelor, vanzari, achizitii, service si piese de schimb.

UTILBEN are o echipa tanara si ambitioasa de oameni pasionati de utilaje. Media de varsta in firma este de 33 de ani.

Misiunea Noastra

Sa ajutam firmele din Romania sa isi achiziitoneze in siguranta si la preturi avantajoase utilaje performante din afara tarii.

UTILBEN prezenta pe piata romaneasca incepand cu anul 2006 Directii esentiale pentru grupul de firme: Afaceri, Angajati si Societate.

Prin valorile reprezentate dorim sa fim un partener de afaceri bun si de incredere, oferind solutii cerute de piata si in aceeasi masura de a fi un angajator responsabil caresi motiveaza angajatii.

Aplica acum!
[contact-form-7 id=”4″ title=”Contact form 1″]

Marian Beniamin

Add Comment

Top