CONTACTEAZĂ-NE

0733 040 000

office@utilben.ro

Devino cel mai bun Mecanic ! – Program Internship Platit

By Marian Beniamin on Noi 01 in Cariere.

Candidatul ideal
• Anul de studiu nu conteaza chiar asa mult, important este sa iti doresti sa faci un Internship.
• Daca te-ai mai jucat cu camioane sau utilaje, ajuta.
• Ne-ar place sa ai atitudine pozitivă
• Persoana flexibila, usor invatabila. In fiecare zi ne confruntam cu lucruri noi.
• Mod de lucru structurat. Sa incepi de unde ai ramas.
• Capacitatea de comunicare foarte buna. Sa poti sa ne comunici problemele si solutiile(inclusiv cele de facultate).
• Capacitate de planificare și organizare a activităților;
• Abilitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului
RESPONSABILITATI:
• Reparatii mecanice utilaje de constructii si agricole
• Efectuarea activitatilor de mentenanta preventiva;
• Punerea in functiune a utilajelor

BENEFICII:
• Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune
• Sansa de a deveni expert in utilaje, lucrand pentru principalul importator de utilaje second hand din Romania
• Oportunitatea de te dezvolta personal prin traininguri de specialitate
• Acces la Academia UTILBEN
• Conditii de munca foarte bune
• Stim ca partea financiara este importanta pentru studenti, asa ca Internshipul este Platit.

Descrierea companiei

UTILBEN este principalul importator de utilaje noi si second hand din Romania. Compania UTILBEN este specializata in importul de utilaje de calitate, inchirieri si service multibrand pentru utilaje de constructii si utilaje agricole.

Compania UTILBEN este reprezentanta autorizata pentru brandurile

Deutz Fahr, Kaeser, Farmtrac, Pronar, Hydra Ram, DSB Innocrush, CAMS, Locatelli

UTILBEN este de asemenea principalul importator de utilaje second hand din România.

Oferim servicii complete in domeniul utilajelor, vanzari, achizitii, service si piese de schimb.

UTILBEN are o echipa tanara si ambitioasa de oameni pasionati de utilaje. Media de varsta in firma este de 33 de ani.
Misiunea Noastra

Sa ajutam firmele din Romania sa isi achiziitoneze in siguranta si la preturi avantajoase utilaje performante din afara tarii.

UTILBEN prezenta pe piata romaneasca incepand cu anul 2006.

Dorim sa fim un partener de afaceri bun si de incredere, oferind solutii cerute de piata. In aceeasi masura vrem sa  fim un angajator responsabil care-si motiveaza angajatii.

Aplica acum!

Trimite un mail la adresa office@utilben.ro cu urmatoarele:

  • CV-ul tau
  • Raspunsul la intrebarea: ”De ce crezi ca te potrivesti in echipa Utilben?”

Marian Beniamin

Add Comment

Top